Koszykówka

Euroliga: 1/4 final

2018-04-25
18:45 Real Madryt - : - Panathinaikos
19:00 Khimky Moscow - : - CSKA Moskwa

USA: NBA: Playoffs

2018-04-26
01:00 Cleveland Cavaliers - : - Indiana Pacers
01:00 Toronto Raptors - : - Washington Wizards
03:30 Houston Rockets - : - Minnesota Timberwolves
03:30 Oklahoma City Thunder - : - Utah Jazz

Puchar Europy FIBA: Playoffs

2018-04-25
20:30 Avellino - : - Venezia

Hiszpania: Liga ACB

2018-04-25
20:30 Murcia - : - Joventut Badalona

Litwa: LKL League

2018-04-25
17:00 Nevezis - : - Neptunas
17:50 Vytautas - : - Siauliai

Estonia: Meistriliiga, Champions Playoff

2018-04-25
18:00 Rapla - : - Talinna Kalev

Węgry: A Division, Championship Group

2018-04-25
18:00 Duna - : - Kormend
18:00 Szombathely - : - Szolnoki Olaj

Węgry: A Division, Relegation Group

2018-04-25
18:00 MAFC - : - Jaszberenyi
19:00 Soproni - : - Debrecen

Węgry: A Division, 6-10 place

2018-04-25
19:00 Zalakeramia - : - Atomeromu SE Paks

Argentyna: Liga A

2018-04-26
02:00 Ferro Carril Oeste - : - Estudiantes
02:00 Penarol MP - : - La Union
02:30 Quimsa - : - San Lorenzo

Australia: SEABL

2018-04-25
12:30 Frankston Blues - : - Dandenong Rangers

Izrael: Super League

2018-04-25
17:55 Gilboa Galil - : - Irony Nahariya
18:00 Maccabi Haifa - : - Hapoel Jerusalem

BRAZIL: NBB, Champion Playoff

2018-04-26
00:30 Cearense - : - Paulistano

Serbia: 1. KLS

2018-04-25
18:00 Kk Fmp - : - Vojvodina
18:00 Vrsac - : - Metalac
20:00 Dynamic Bg - : - KK Partizan

CZECH REP.: Mattoni NBL, Relegation Group

2018-04-25
18:00 USK Praha - : - Hradec
20:00 Brno - : - Ostrava

Chorwacja: A1 Liga

2018-04-25
17:45 Kastela - : - Split
18:00 Osijek - : - Cedevita
18:00 Zagreb - : - Sibenik

CZECH REP.: NBL, Playoff

2018-04-25
18:00 Pardubice - : - Usti nad Labem

Finlandia: Korisliiga, Champions Playoff

2018-04-25
17:30 Kauhanjoen Karhut - : - BC Nokia

Słowenia: 1.A SKL, Championship Group

2018-04-25
17:00 Olimpia Ljubljana - : - Helios Domzale
17:15 Rogaska - : - Krka Novo mesto
20:00 Ilirija - : - KK Primorska
20:00 Sencur - : - Tajfun Sentjur

Słowenia: 1.A SKL, Relegation Round

2018-04-25
19:00 Celje - : - Skofja Loka
19:00 Podcetrtek - : - Sezana
19:00 Polzela - : - Zlatorog Lasko

Ukraina: Superliga, Champion Playoff

2018-04-25
17:00 Khimik Yuzhny - : - MBC Mykolaiv

Islandia: Premier League, Champion Playoff

2018-04-26
21:15 Tindastoll - : - KR Basket

Rumunia: Divizia A, Championship Group

2018-04-25
17:00 CSM Oradea - : - Cluj Napoca
18:30 BC Timisoara - : - CSU Sibiu

Rumunia: Divizia A, Relegation Round

2018-04-25
14:00 Dinamo B - : - Iasi
15:30 Timba Timisoara - : - SCM Craiova

Czechy: ZBL, Playoffs - Women

2018-04-25
18:00 USK Prague W - : - KP Brno W

Czechy: ZBL, Playout - Women

2018-04-25
17:45 Chance U-19 W - : - Ostrava W

Szwecja: Basketligan, Playoffs - Women

2018-04-25
19:00 Udominate W - : - Lulea W

Bośnia i Hercegowina: Prvenstvo BIH, Championship Group

2018-04-25
Odwoł. KK Igokea Partizan ? : ? Spars Sarajevo

Bahrain: Premier League, Playoffs

2018-04-25
18:15 Al Manama - : - Al Ahli

Słowenia: 1 SKL - Women

2018-04-25
19:15 Maribor W - : - Konjice W
20:15 Triglav W - : - Ilirija W
20:30 Domzale W - : - Athlete Celje W
2018-04-26
21:00 Grosuplje W - : - Jezica W

Francja: LFB, Champions Playoff- Women

2018-04-25
20:00 Bourges Basket W - : - Nantes W
20:00 ESB Lille Metropole W - : - Tarbes W
20:00 Flammes Carolo W - : - Lattes Montpellier W
20:00 Landes W - : - Lyon W

Francja: LFB, Relegation Round - Women

2018-04-25
20:00 La Roche W - : - Mondeville W
20:00 Nice W - : - Hainaut Basket W

Włochy: Lega A1, Playoff - Women

2018-04-25
18:00 Napoli W - : - Schio W

Polska: PLKK, Champion Playoff - Women

2018-04-25
19:00 Wisla Can-Pack W - : - Sleza Wroclaw W

Rosja: Super League, Champion Playoff - Women

2018-04-25
16:00 Nadezhda W - : - Enisei W

Australia: SEABL - Women

2018-04-25
2K Frankston W 19 : 28 Dandenong W

Turcja: TKBL, Champion Playoff - Women

2018-04-25
17:00 Botas W - : - Girne University W
18:00 Yakin Dogu W - : - Galatasaray W