Piłka nożna

Anglia: Premier League

2018-02-25
13:00 Crystal Palace - : - Tottenham
15:05 Manchester Utd - : - Chelsea

Hiszpania: La Liga

2018-02-25
12:00 Villarreal - : - Getafe
16:15 Athletic Bilbao - : - Malaga
18:30 Valencia - : - Real Sociedad
20:45 Sevilla - : - Atletico Madrid

Włochy: Serie A

2018-02-25
12:30 Crotone - : - Spal
15:00 Fiorentina - : - Chievo
15:00 Sampdoria - : - Udinese
15:00 Sassuolo - : - Lazio
15:00 Verona - : - Torino
18:00 Juventus - : - Atalanta
20:45 Roma - : - Milan

Niemcy: Bundesliga

2018-02-25
15:30 Bayer - : - Schalke 04
18:00 RB Leipzig - : - Koln

Francja: Ligue 1

2018-02-25
15:00 Bordeaux - : - Nice
17:00 Lyon - : - Saint-Etienne
21:00 Paris Saint Germain - : - Marseille

Holandia: Eredivisie

2018-02-25
12:30 Ajax - : - ADO Den Haag
14:30 Feyenoord - : - PSV
14:30 Willem II - : - Roda
16:45 Utrecht - : - Twente

Szkocja: Premier League

2018-02-25
14:30 Aberdeen - : - Celtic

Portugalia: Primeira Liga

2018-02-25
17:00 Chaves - : - Estoril
19:00 Boavista - : - Setubal
21:15 Portimonense - : - Porto

ANDORRA: 1a Divisio

2018-02-25
12:00 Lusitanos - : - Encamp
14:00 IC Descaldes - : - UE Santa Julia
16:00 Santa Coloma - : - Engordany
18:00 Penya Encarnada - : - UE Santa Coloma

Austria: Bundesliga

2018-02-25
16:30 Sturm - : - Salzburg

Austria: Regionalliga, Ost

2018-02-25
15:00 Mannsdorf - : - Traiskirchen

Azerbejdżan: Premier League

2018-02-25
12:00 Inter Baki - : - Sumgayit
15:00 Qarabag - : - Kapaz

Belgia: First Division A

2018-02-25
14:30 Anderlecht - : - Mouscron
18:00 Standard - : - Club Brugge
20:00 Kortrijk - : - Zulte-Waregem

Belgia: First Division B, Closing

2018-02-25
16:00 Beerschot-Wilrijk - : - Lierse
16:00 Cercle Brugge - : - Westerlo
16:00 Roeselare - : - Oud-Heverlee
16:00 Tubize - : - Union Saint-Gilloise

Belgia: First Amateur Division

2018-02-25
15:00 Berchem - : - Patro Eisden
15:00 Eendracht Aalst - : - Excelsior Virton
15:00 Hamme - : - Royal Knokke

Bośnia i Hercegowina: Premier Liga

2018-02-25
14:30 Gabela - : - Celik Zenica
14:30 Sarajevo - : - Radnik
15:30 Borac BL - : - Krupa na Vrbasu

Bułgaria: A PFG

2018-02-25
14:00 Pirin - : - Vitosha Bistritsa
16:30 Slavia Sofia - : - Lokomotiv Plovdiv

Bułgaria: B PFG

2018-02-25
11:30 Lovech - : - Tsarsko selo
13:00 Pomorie - : - Sozopol

Chorwacja: 1 HNL

2018-02-25
15:00 Cibalia - : - Rudes
17:00 Rijeka - : - Dinamo Zagreb

Cypr: 1. Division

2018-02-25
14:00 Alki Oroklini - : - Nea Salamis
15:00 AEL - : - Anorthosis
16:00 Omonia - : - Doxa
17:00 Pafos - : - AEK Larnaca

Cypr: 2. Division

2018-02-25
14:00 Ethnikos Assias - : - Digenis
14:00 Xylotympou - : - Omonia Aradippou

Czechy: First League

2018-02-25
15:00 Karvina - : - Zlin
18:00 Slavia Praha - : - Bohemians 1905

Czechy: Juniorska Liga, CFL

2018-02-25
10:15 Dukla Praha U-21 - : - Plzen U-21
11:00 Bohemians 1905 U-21 - : - Jablonec U-21
11:00 Hradec Kralove U-21 - : - Pribram U-21
11:00 Teplice U-21 - : - Slavia Praha U-21

Czechy: Juniorska Liga, MSFL

2018-02-25
10:30 Trinec U-21 - : - Ostrava U-21
13:00 Brno U-21 - : - Olomouc U-21
14:30 Slovacko U-21 - : - Zlin U-21

Dania: Superliga

2018-02-25
12:00 Hobro - : - Midtjylland
14:00 AaB Aalborg - : - FC Nordsjaelland
16:00 Brondby - : - Helsingor
18:00 FC Kobenhavn - : - OB Odense

Anglia: Championship

2018-02-25
13:00 Cardiff City - : - Bristol City

Anglia: League Cup

2018-02-25
17:30 Arsenal - : - Manchester City

Niemcy: 2. Bundesliga

2018-02-25
13:30 Bochum - : - Nurnberg
13:30 Darmstadt - : - Heidenheim
13:30 St. Pauli - : - Holstein Kiel

Niemcy: Regionalliga Nord

2018-02-25
Odwoł. Borussia Hildesheim ? : ? Havelse
Odwoł. Eintracht Norderstedt ? : ? Vfb Oldenburg
14:00 Germania Egestorf - : - LSK Hansa

Niemcy: Regionalliga Sudwest

2018-02-25
14:00 Hoffenheim-2 - : - Elversberg

Niemcy: 3. Liga

2018-02-25
14:00 Carl Zeiss Jena - : - Erfurt
14:00 Karlsruher - : - Chemnitzer

Niemcy: Regionalliga West

2018-02-25
14:00 Koln-2 - : - Wattenscheid
15:00 Borussia D-2 - : - Verl

Niemcy: Regionalliga Bayern

2018-02-25
14:00 Bayern-2 - : - Eichstatt

Niemcy: Regionalliga Nordost

2018-02-25
13:00 Oberlausitz - : - BAK 07
Odwoł. Altglienicke ? : ? Hertha-2
13:30 Chemie Leipzig - : - Auerbach
Odwoł. Luckenwalde ? : ? Union Furstenwalde
13:30 Viktoria Berlin - : - Lokomotive Leipzig

Niemcy: Bundesliga - Women

2018-02-25
14:00 Werder W - : - USV Jena W

Niemcy: U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest

2018-02-25
11:00 Augsburg U-19 - : - Wehen U-19
11:00 Mainz U-19 - : - Nurnberg U-19
Odwoł. Unterhaching U-19 ? : ? Bayern U-19
13:00 Freiburg U-19 - : - Hoffenheim U-19
14:00 Greuther Furth U-19 - : - Eintracht Frankfurt U-19

Niemcy: U-19 Bundesliga, West

2018-02-25
11:00 Bayer U-19 - : - Fortuna Dusseldorf U-19
11:00 Borussia M U-19 - : - Borussia D. U-19
11:00 Duisburg U-19 - : - Munster U-19
11:00 Schalke U-19 - : - Bochum U-19
12:00 Arminia Klosterhardt U-19 - : - Paderborn U-19

Niemcy: Oberliga, Bayern Nord

2018-02-25
Odwoł. Ammerthal ? : ? Schweinfurt-2

Niemcy: Oberliga, Hamburg

2018-02-25
11:30 Condor Hamburg - : - Concordia Hamburg
14:00 Barmbek-Uhlenhorst - : - Curslack Neuengamme
14:00 Pinneberg - : - Dassendorf
14:00 Rugenbergen - : - Vorwarts-Wacker
15:00 Sasel - : - Teutonia Hamburg

Niemcy: Oberliga, Schleswig-Holstein

2018-02-25
14:00 Frisia 03 - : - Holstein Kiel-2
14:00 Neumunster - : - TSV Lagerdorf
14:00 Wankendorf - : - Weiche Flensburg-2

Niemcy: Oberliga, Bremen

2018-02-25
11:00 Geestemunde - : - OSC Bremerhaven
14:30 Schwachhausen - : - Oberneuland
15:00 Grolland - : - Habenhauser FV
15:00 Hastedt - : - BTS Neustadt
15:00 Leher TS - : - Vatanspor

Niemcy: Oberliga, Niedersachsen

2018-02-25
15:00 Bersenbruck - : - SVG Gottingen
15:00 Gifhorn - : - Cloppenburg
15:00 Heeslinger SC - : - Arminia Hannover
15:00 Sulingen - : - Lupo-Martini
15:00 VfL Oldenburg - : - Uphusen
15:00 Vorsfelde - : - Eintracht Celle

Niemcy: Oberliga, Nordost-Nord

2018-02-25
13:00 Altludersdorf - : - Staaken
13:00 BSC Sud - : - CFC Hertha
13:00 FC Frankfurt - : - GW Brieselang
Odwoł. Optik Ratenow ? : ? Tennis Borussia

Niemcy: Oberliga, Nordost-Sud

2018-02-25
13:00 Barleben - : - Carl Zeiss Jena-2
13:00 Lok Stendal - : - Askania Bernburg
13:00 Union Sandersdorf - : - Merseburg

Niemcy: Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar

2018-02-25
14:00 Homburg - : - Salmrohr
15:00 Gonsenheim - : - Karbach

Niemcy: Oberliga, Westfalen

2018-02-25
15:00 ASC Dortmund - : - Sprockhovel
15:00 Ahlen - : - Eintracht Rheine
15:00 Ennepetal - : - Brunninghausen
15:00 Gutersloh - : - Arminia Bielefeld-2
15:00 Kaan-Marienborn - : - TuS Haltern
15:00 Schalke-2 - : - Hammer SpVg
Odwoł. Siegen ? : ? Paderborn-2

Niemcy: Oberliga, Niederrhein

2018-02-25
15:00 1880 Dusseldorf - : - Dusseldorf West
15:00 FC Bocholt - : - Monheim
15:00 Hilden - : - Dusseldorfer SC
15:00 Homberg - : - Velbert
15:00 SF Baumberg - : - Krefeld-Fischeln
15:00 Schonnebeck - : - Cronenberger SC
15:00 Straelen - : - SW Essen
15:00 VfB Speldorf - : - Jahn Dinslaken Hiesfeld
15:00 Vohwinkel - : - Germania Ratingen

Niemcy: Oberliga, Mittelrhein

2018-02-25
14:30 Alfter - : - Wesseling-Urfeld
15:00 Euskirchen - : - Hurth
15:00 Hennef 05 - : - BW Friesdorf
15:00 Viktoria Arnoldsweiler - : - Breinig
15:15 Pesch - : - Siegburger SV
15:30 Herkenrath - : - Merten
15:30 Vichttal - : - Bergisch Gladbach

Grecja: Super League

2018-02-25
14:00 Xanthi - : - Apollon
16:15 Larisa - : - Platanias
16:15 Panaitolikos - : - Kerkyra
18:30 PAOK - : - Olympiakos

Grecja: Football League

2018-02-25
14:00 Aiginiakos - : - Aris
14:00 Anagennisi Karditsas - : - Doxa Dramas
Odwoł. Apollon Kalamarias ? : ? Veria
14:00 OFI - : - Panserraikos
14:00 Panegialos - : - Sparta S.
Odwoł. Acharnaikos ? : ? Karaiskakis

Grecja: U-20 Super League

2018-02-25
10:00 Larisa U-20 - : - Platanias U-20
10:00 Xanthi U-20 - : - Apollon U-20
11:00 PAOK U-20 - : - Olympiakos U-20
12:30 Panathinaikos U-20 - : - Lamia U-20
13:30 Panaitolikos U-20 - : - Kerkyra U-20

Węgry: NB II

2018-02-25
14:00 Dorog - : - Budaors
14:00 Kazincbarcikai - : - Szolnok
14:00 Mosonmagyarovar - : - Csakvar
14:00 Sopron - : - Cegled
14:00 Soroksar - : - Budafoki
14:00 Szeged - : - Vac
15:00 MTK - : - Bekescsaba
17:00 Gyor - : - Siofok
17:00 Nyiregyhaza - : - Gyirmot
17:00 Zalaegerszeg - : - Kisvarda

Islandia: League cup

2018-02-25
17:00 Haukar - : - Vikingur O.
17:15 Leiknir R. - : - Keflavik
19:15 IR Reykjavik - : - Throttur Reykjavik

Izrael: Ligat Al

2018-02-25
18:30 Bnei Yehuda - : - Ironi Kiryat Shmona
20:00 Hapoel Beer Sheva - : - Beitar Jerusalem

Włochy: Serie C, Group A

2018-02-25
Odwoł. Arezzo ? : ? Livorno
14:30 Arzachena - : - Gavorrano
Odwoł. Cuneo ? : ? Pro Piacenza
14:30 Monza - : - Viterbese
14:30 Pisa - : - Lucchese
14:30 Pistoiese - : - GIANA Erminio
14:30 Prato - : - Alessandria
14:30 Robur Siena - : - Olbia
16:30 Piacenza - : - Pontedera

Włochy: Serie C, Group C

2018-02-25
14:30 Catanzaro - : - Rende
14:30 Sicula Leonzio - : - Francavilla
14:30 Siracusa - : - Monopoli
16:30 Bisceglie - : - Akragas
16:30 Casertana - : - Cosenza
16:30 Fondi - : - Matera
16:30 Lecce - : - Juve Stabia
16:30 Paganese - : - Fidelis Andria
16:30 Reggina - : - Trapani

Włochy: Campionato Nacionale Primavera 1

2018-02-25
12:00 Fiorentina U-19 - : - Inter U-19

Litwa: A Lyga

2018-02-25
12:00 Palanga - : - Jonava
17:00 Zalgiris - : - Kauno Zalgiris

LUXEMBOURG: Fortis League

2018-02-25
Odwoł. Hostert ? : ? Mondorf-les-Bains
Odwoł. FC Racing Union ? : ? Fola Esch
Odwoł. Hamm Benfica ? : ? Differdange
Odwoł. Jeunesse Esch ? : ? Dudelange
Odwoł. Rodange ? : ? Esch
Odwoł. Rosport ? : ? Petange

Malezja: Premier Division

2018-02-25
14:00 Mosta - : - Hamrun Spartans
16:00 Valletta FC - : - Birkirkara FC

Malezja: Division 1

2018-02-25
14:00 Vittoriosa Stars - : - Mqabba FC
16:15 FC Marsa - : - Zejtun Corinthians

Holandia: Tweede Divisie

2018-02-25
14:30 TEC - : - Koninklijke HFC

Polska: Ekstraklasa

2018-02-25
15:30 Piast Gliwice - : - Wisla Krakow
15:30 Slask - : - Gornik Zabrze
18:00 Korona - : - Lech

Portugalia: Segunda Liga

2018-02-25
12:15 Nacional - : - Porto-2
16:00 Arouca - : - Varzim
16:00 Guimaraes-2 - : - Academico Viseu
16:00 Leixoes - : - Uniao Madeira
16:00 Penafiel - : - Real
17:00 Benfica-2 - : - Cova Piedade
17:00 Santa Clara - : - Gil Vicente

Macedonia: Prva liga

2018-02-25
14:00 FK Skopje - : - Renova Dzepciste
14:00 Pobeda - : - Shkupi
14:00 Shkendija - : - Academy Pandev
14:00 Sileks - : - Pelister

Rumunia: Liga 1

2018-02-25
17:00 Juventus Bucuresti - : - Cluj
19:45 Steaua - : - Sepsi

Rumunia: Liga II

2018-02-25
13:00 CS Afumati - : - Balotesti
14:00 Dunarea Calarasi - : - Hermannstadt

Serbia: Super Liga

2018-02-25
13:00 Spartak Subotica - : - Crvena Zvezda
15:00 Partizan - : - Zemun

Słowenia: 1. SNL

2018-02-25
15:00 Maribor - : - Aluminij
16:55 Olimpija - : - Celje

Hiszpania: Segunda Division

2018-02-25
12:00 Cordoba - : - Valladolid
16:00 Zaragoza - : - Oviedo
18:00 Albacete - : - Numancia
18:00 Granada CF - : - AD Alcorcon
18:00 Reus Deportiu - : - Sevilla-2
20:00 Tenerife - : - Lugo

Hiszpania: Segunda B, Group 1

2018-02-25
12:00 Fuenlabrada - : - Atletico Madrid-2
12:00 Rayo Majadahonda - : - Guijuelo
12:00 SS Reyes - : - Union Adarve
12:00 Toledo - : - Celta-2
16:00 Valladolid-2 - : - Deportivo-2
17:00 Cerceda - : - Bouzas
17:00 Coruxo - : - Navalcarnero
17:00 Ponferradina - : - Talavera CF
19:00 Real Madrid-2 - : - Pontevedra

Hiszpania: Segunda B, Group 2

2018-02-25
12:00 Barakaldo - : - Mirandes
12:00 Lealtad - : - Real Sociedad-2
12:00 Vitoria CD - : - Sporting Gijon-2
17:00 Burgos - : - Arenas de Getxo
17:00 Izarra - : - Pena Sport
18:30 Caudal - : - Real Union

Hiszpania: Segunda B, Group 3

2018-02-25
12:00 Atletico Baleares - : - Sabadell
12:00 Cornella - : - Mallorca
12:00 Ebro - : - Formentera
12:00 Hercules - : - Villarreal-2
12:00 Pena Deportivo - : - Badalona
12:00 Peralada - : - Zaragoza-2
12:00 Saguntino - : - Olot
12:30 Ontinyent CF - : - Elche
17:00 Alcoyano - : - Valencia-2

Hiszpania: Segunda B, Group 4

2018-02-25
12:00 Betis-2 - : - Villanovense
12:00 Las Palmas-2 - : - Granada-2
12:00 Linense - : - Melilla
12:00 Murcia - : - Cordoba-2
17:00 Badajoz - : - Merida UD
17:00 Ecija - : - El Ejido
17:00 Extremadura - : - Recreativo Huelva
17:00 FC Cartagena - : - Marbella

Hiszpania: Primera Division - Women

2018-02-25
12:00 Albacete W - : - Sevilla W
12:00 Athletic W - : - Madrid W
12:00 Levante W - : - Rayo Vallecano W
12:00 Santa Teresa W - : - Tenerife W
12:00 Zaragoza W - : - Espanyol W
13:00 Valencia W - : - Barcelona W

Hiszpania: Tercera Division, Group 1

2018-02-25
17:00 Alondras - : - Ribadumia
17:00 Arosa - : - Laracha
17:00 Barco - : - Boiro
17:00 Bergantinos - : - Villalonga
17:00 Celtiga - : - Villalbes RC
17:00 Negreira - : - Arenteiro
17:00 Noia - : - Silva SD
17:00 Ourense - : - Choco
17:00 Somozas - : - Barbadas
17:30 Cultural Areas - : - Compostela

Hiszpania: Tercera Division, Group 2

2018-02-25
12:00 Atletico Lugones - : - Covadonga
12:00 Condal - : - Colunga
12:00 Oviedo-2 - : - Mosconia
12:00 Valdesoto - : - LEntregu
12:30 Ceares - : - Llanera
16:30 San Martin EI - : - Marino de Luanco
16:45 Llanes - : - Tuilla
17:00 Gijon Industrial - : - Real Aviles
17:00 Langreo - : - Siero

Hiszpania: Tercera Division, Group 3

2018-02-25
12:00 Escobedo - : - Atletico Albericia
12:00 Racing Santander-2 - : - Textil Escudo
16:30 Cayon - : - Cultural Guarnizo
16:30 Selaya - : - Laredo

Hiszpania: Tercera Division, Group 4

2018-02-25
11:15 Santurtzi - : - Real Sociedad-3
11:15 Santutxu - : - Club Bermeo
11:30 Alaves-2 - : - Aurrera de Vitoria
11:30 Getxo - : - Portugalete
18:00 Sestao - : - Amurrio

Hiszpania: Tercera Division, Group 5

2018-02-25
12:00 CE Europa - : - Figueres
12:00 Castelldefels - : - Hospitalet
12:00 Cerdanyola del Valles - : - Pobla Mafumet
12:00 Horta - : - Sant Andreu
12:00 Palamos - : - Granollers
12:00 Prat - : - Reus Deportiu-2
12:00 Vilafranca - : - Asco
12:00 Vilassar de Mar - : - Espanyol-2
17:00 Gava - : - Santboia
17:00 Terrassa - : - Santfeliuenc

Hiszpania: Tercera Division, Group 6

2018-02-25
12:00 Paterna - : - Olimpic de Xativa
17:00 Orihuela CF - : - La Nucia

Hiszpania: Tercera Division, Group 7

2018-02-25
11:30 Alcorcon-2 - : - Alcobendas Sport
11:30 El Alamo - : - Villaverde Boetticher
11:30 Getafe-2 - : - Mostoles
11:30 Internacional FC - : - Pozuelo Alarcon
11:30 San Fernardo de Henares - : - Colmenar Viejo
11:30 Tres Cantos - : - Leganes-2
11:30 Trival Valderas - : - Los Yebenes
12:00 Alcala - : - Parla
12:00 Santa Ana - : - San Agustin de Guadalix
17:00 Atletico de Pinto - : - Rayo Vallecano-2

Hiszpania: Tercera Division, Group 8

2018-02-25
12:30 Bupolsa - : - Real Burgos
17:00 Cristo Atletico - : - Almazan
17:00 Real Avila - : - La Baneza
17:00 Zamora - : - Arandina

Hiszpania: Tercera Division, Group 9

2018-02-25
11:30 Almeria-2 - : - Juventud Torremolinos
12:00 Mancha Real - : - UD San Pedro
12:00 Martos - : - Huetor Vega
12:00 Velez CF - : - Antequera
13:00 Motril - : - Melistar
17:00 Linares Deportivo - : - Real Jaen
17:30 Villacarrillo - : - Ciudad de Torredonjimeno

Hiszpania: Tercera Division, Group 10

2018-02-25
11:30 CD Alcala - : - Xerez
12:00 Cabecense - : - Utrera
12:30 Ciudad de Lucena - : - Atletico Espeleno
17:00 Algeciras - : - Recreativo Huelva-2

Hiszpania: Tercera Division, Group 11

2018-02-25
12:00 Collerense - : - San Rafael
16:30 Serverense - : - Binissalem
17:00 Mallorca-2 - : - Alcudia

Hiszpania: Tercera Division, Group 12

2018-02-25
13:00 Los Llanos - : - Tenisca
13:00 Mensajero - : - Union Sur Yaiza
13:00 Tenerife-2 - : - Las Palmas-3
13:00 UD San Fernando - : - Santa Ursula
13:00 Vera - : - Villa de Santa Brigida

Hiszpania: Tercera Division, Group 13

2018-02-25
12:00 La Union - : - Pinatar Arena
12:00 Lorca-2 - : - Aguilas
12:15 El Palmar - : - Yeclano
16:00 Espinardo - : - Minerva
16:30 Atletico Pulpileno - : - Cartagena-2
16:30 UCAM Murcia-2 - : - Bala Azul
16:45 Muleno - : - Cieza
17:00 Huercal-Overa - : - Deportivo Minera
17:00 Los Garres - : - Murcia-2
17:00 Mar Menor - : - EDMF Churra

Hiszpania: Tercera Division, Group 14

2018-02-25
12:00 Cacereno - : - Calamonte
12:00 Montijo - : - Azuaga
12:00 Olivenza - : - Jerez
12:00 Plasencia - : - Extremadura-2
16:45 Pueblonuevo - : - Moralo
17:00 Aceuchal - : - Trujillo
17:00 Amanecer - : - Santa Amalia
17:00 Arroyo - : - Castuera
17:00 CD Don Benito - : - CD Coria
17:00 Valdivia - : - Diocesano

Hiszpania: Tercera Division, Group 15

2018-02-25
16:30 River Ega - : - Iruna
16:45 Idoya - : - San Juan

Hiszpania: Tercera Division, Group 16

2018-02-25
12:00 Varea - : - Logrones-2
12:00 Villegas - : - Berceo
16:00 River Ebro - : - Calasancio
16:30 Calahorra - : - Casalarreina
17:00 Haro - : - Anguiano
17:00 Naxara - : - CD Alfaro
17:00 SD Logrones - : - Arnedo
17:00 Vianes - : - Tedeon

Hiszpania: Tercera Division, Group 17

2018-02-25
12:00 Borja - : - Teruel
16:00 Tamarite - : - Tarazona
16:30 Almudevar - : - Valdefierro
16:30 Atletico Monzon - : - Sabinanigo
16:30 Belchite - : - Brea
16:30 Illueca - : - Fraga
16:30 La Almunia - : - Robres
16:30 SD Ejea - : - Binefar
17:00 Caspe - : - Sarinena
17:00 Utebo - : - Carinena

Hiszpania: Tercera Division, Group 18

2018-02-25
12:00 Azuqueca - : - Atletico Ibanes
12:00 Pedroneras - : - Manchego
12:00 Socuellamos - : - Marchamalo
16:30 Villacanas - : - Villarrubia
16:30 Villarrobledo CP - : - Tomelloso
17:00 Almansa - : - Mora
17:00 Miguelturreno - : - Conquense
17:00 Quintanar del Rey - : - Almagro FC
17:30 Madridejos - : - FC Guadalajara

Szwecja: Svenska Cupen

2018-02-25
15:00 Brommapojkarna - : - Dalkurd
15:00 Gefle - : - Malmo FF
15:00 Norrby - : - Hacken
15:00 Varberg - : - Sirius
17:00 Hammarby - : - GAIS
17:00 Jonkoping S. - : - Degerfor
17:00 Kalmar - : - Trelleborg
17:00 Vasalund - : - Elfsborg

Szwajcaria: Super League

2018-02-25
16:00 Grasshoppers - : - Zurich
16:00 Luzern - : - Thun
16:00 St. Gallen - : - Lugano

Szwajcaria: Challenge League

2018-02-25
16:00 Winterthur - : - Vaduz

Turcja: Super Lig

2018-02-25
11:30 Osmanlispor - : - Antalyaspor
11:30 Yeni Malatyaspor - : - Karabukspor
14:00 Goztepe - : - Demir Grup Sivasspor
17:00 Besiktas - : - Fenerbahce

Turcja: 1. Lig

2018-02-25
11:00 Manisaspor - : - Eskisehirspor
11:00 Umraniyespor - : - Giresunspor
13:30 B.B. Gaziantep - : - Denizlispor
13:30 Rizespor - : - Elazigspor
16:00 Demirspor Adana - : - Istanbulspor

Turcja: 3. Lig, Group 2

2018-02-25
11:00 Anagold 24 Erzincanspor - : - Anadolu Bagcilar
11:00 Pazarspor - : - Turgutluspor
11:00 Yeni Orduspor - : - Yesil Bursa
11:30 Darica Genclerbirligi - : - Golcukspor
11:30 Ergene Velimespor - : - 1461 Trabzon
11:30 Kayseri Erciyes - : - Tire 1922
11:30 Muglaspor - : - Kirikhanspor

Turcja: 3. Lig, Group 1

2018-02-25
11:30 Batman Petrolspor - : - Canakkale Dardanel
11:30 Bayburt IOI - : - Halide Edip Adivar
11:30 Catalcaspor - : - Duzcespor
11:30 Kemerspor - : - 12 Bingolspor
11:30 Kozan Belediyespor - : - Ofspor
11:30 Manisa BBSK - : - Yeni Altindag
11:30 Yomraspor - : - Orhangazispor

Turcja: 3. Lig, Group 3

2018-02-25
11:00 Cizrespor - : - Tekirdagspor
11:00 Elaziz Belediyespor - : - Karakopru Belediyespor
11:30 Corum Belediyespor - : - Aydinspor
11:30 Karacabey Birlikspor - : - Ankara Adliyespor
11:30 Kizilcabolukspor - : - Sultanbeyli
11:30 Payas - : - Arsinspor

Turcja: 2. Lig, Kirmizi

2018-02-25
11:00 Amed SK - : - Eyupspor
11:30 Afjet Afyonspor - : - Etimesgut
11:30 Kastamonuspor - : - Menemen Belediyespor
11:30 Keciorengucu - : - Bodrumspor
11:30 Mersin - : - Bucaspor
11:30 Tokatspor - : - Sivas Belediyespor

Turcja: 2. Lig, Beyaz

2018-02-25
11:00 Gumushanespor - : - Bandirmaspor
11:00 Kahramanmarasspor - : - Sakaryaspor
11:30 Altay - : - Anadolu Selcuk
11:30 Karagumruk - : - Nigde Belediyespor
11:30 Nazilli Belediyespor - : - Fethiyespor
11:30 Pendikspor - : - Karsiyaka
11:30 Zonguldak Komurspor - : - Silivrispor

Turcja: Super Lig U-21

2018-02-25
10:00 Yeni Malatyaspor U-21 - : - Karabukspor U-21
10:30 Besiktas U-21 - : - Fenerbahce U-21
10:30 Goztepe U-21 - : - Sivasspor U-21

Ukraina: Premier League

2018-02-25
13:00 Olimpik Donetsk - : - Stal Kamianske
13:00 Zorya - : - Vorskla
16:00 Shakhtar D - : - Zirka
16:00 Veres - : - Dynamo K.

Ukraina: Youth League

2018-02-25
11:00 Veres U-21 - : - Dynamo K U-21
13:00 Shakhtar U-21 - : - Zirka U-21

Walia: Premier League, Relegation Round

2018-02-25
15:30 Prestatyn Town FC - : - Newtown
18:15 Carmarthen - : - Aberystwyth

HONG KONG: Premier League

2018-02-25
47 Wofoo Tai Po 0 : 0 HK Warriors
10:30 Yuen Long - : - HK Rangers

Indie: ISL

2018-02-25
13:00 Pune FC - : - Sporting Clube de Goa
15:30 Jamshedpur - : - Bengaluru FC

Iran: Azadegan league

2018-02-25
11:45 Aluminium Arak - : - Iranjavan Bushehr
11:45 Bargh Jadid Shiraz - : - Machine Sazi
11:45 Gol Gohar - : - Fajr Sepasi
11:45 Khooneh be Khooneh - : - Baderan Tehran
11:45 Malavan - : - Naft Masjed Soleyman
11:45 Oxin Alborz - : - Mes Kerman
11:45 Rah Ahan - : - Mes Rafsanjan
11:45 Shahrdari Mahshahr - : - Saba Qom
11:45 Shahrdari Tabriz - : - Nassaji Mazandaran

Japonia: J-League

2018-02-25
Koniec Shimizu S-Pulse 0 : 0 Kashima Antlers
Koniec Vegalta Sendai 1 : 0 Kashiwa Reysol
57 Jubilo Iwata 0 : 3 Kawasaki Frontale
43 Cerezo Osaka 0 : 1 Yokohama F. Marinos

Japonia: J-League 2

2018-02-25
Koniec Avispa Fukuoka 2 : 0 Gifu
Koniec Ehime FC 1 : 2 Zweigen Kanazawa
Koniec Kamatamare Sanuki 0 : 1 Albirex Niigata
Koniec Mito Hollyhock 3 : 0 Montedio Yamagata
Koniec Tochigi SC 2 : 4 Oita Trinita
Koniec Tokushima Vortis 0 : 1 Fagiano Okayama
Koniec Tokyo Verdy 2 : 1 JEF United Ichihara
Koniec Yokohama FC 0 : 0 Matsumoto Yamaga FC
86 Kyoto Purple Sanga 0 : 2 Machida Zelvia
56 Renofa Yamaguchi 2 : 0 Roasso Kumamoto
42 Omiya Ardija 1 : 0 Ventforet Kofu

Liban: Premier League

2018-02-25
13:15 Tadamon Sour Tyre - : - Al Shabab Al Arabi
15:00 Salam Zgharta - : - Al Nejmeh

Malezja: Super League

2018-02-25
09:45 PKNP - : - Kuala Lumpur
14:00 PKNS - : - Kedah

OMAN: Premier League

2018-02-25
14:25 Al Salam - : - Fanja
14:25 Al-Nahda - : - Saham
14:25 Muscat - : - Sohar
14:50 Mirbat SC - : - Al-Oruba
17:50 Al Nasr Salalah - : - Al Mudhaibi

Katar: Stars League

2018-02-25
14:50 Al Sadd SC Doha - : - Al Ahli SC
17:00 Qatar SC - : - Al Rayyan SC

Tajlandia: League 1

2018-02-25
12:00 Bangkok United - : - Suphanburi
12:00 Chainat - : - Buriram United
13:00 Chiangrai United - : - Police Tero
18:00 Al Quadisiya Khobar - : - Al Faysaly Al Majmaah

Tajlandia: League 2

2018-02-25
12:00 Ang Thong - : - Udon Thani
12:00 Krabi - : - Samut Songkhram
13:00 Nakhon Ratchasima - : - Ubon UMT

Egipt: Premier League

2018-02-25
13:00 Army United - : - Khonkaen FC
16:00 Al Mokawloon - : - Al Masry Port Said

Maroko: Botola Pro

2018-02-25
16:00 KACM Marrakech - : - RCA Casablanca
16:00 Rapide Oued Zem - : - DHJ El Jadida
18:00 Ittihad Tanger - : - OCK Khouribga
18:30 Misr El-Maqasha - : - Wadi Degla

Republika Południowej Afryki: Premier League

2018-02-25
14:15 Golden Arrows Durban - : - Ajax Cape Town
20:00 HUSA Agadir - : - Racing Casablanca

Tunezja: National cup

2018-02-25
12:00 Tataouine - : - Medenine
12:30 Moknine - : - El Aloui
12:30 Rejiche - : - Metlaoui
12:30 Transport - : - Gabes
14:00 Stade Tunis - : - Bizertin
14:30 Chippa United - : - Orlando Pirates

Kostaryka: Torneo de Verano

2018-02-25
14:15 Bembla - : - Etoile du Sahel
20:00 Grecia - : - Guadalupe
22:00 Limon - : - LD Alajuelense
22:00 Municipal Liberia - : - Perez Zeledon

Salwador: Clausura

2018-02-25
21:30 Dragon - : - Alianza
22:00 FAS - : - Aguila
23:00 Santos Dg - : - Deportivo Saprissa

Gwatemala: Clausura

2018-02-25
18:00 Municipal - : - Suchitepequez
18:30 Antigua GFC - : - Marquense
19:00 Malacateco - : - CSD Comunicaciones
19:00 Siquinala - : - Coban Imperial
23:00 Santa Tecla - : - Municipal Limeno

Honduras: Clausura

2018-02-25
20:00 CD Real Sociedad - : - CD Olimpia
21:00 Juticalpa - : - Honduras Progreso
21:30 Guastatoya - : - Deportivo Sanarate

Meksyk: Clausura

2018-02-25
23:00 Motagua - : - UPNFM
2018-02-26
19:00 Pumas - : - Guadalajara

Panama: LFP, Clausura

2018-02-25
01:00 Santos Laguna - : - Cruz Azul

Argentyna: Primera Division

2018-02-25
21:00 Chacarita Juniors - : - Belgrano de Cordoba
21:00 Independiente - : - Banfield
23:00 Plaza Amador - : - Independiente Chorrera
2018-02-26
23:15 Union Santa Fe - : - Colon

Argentyna: Primera B Nacional

2018-02-25
01:30 Boca Juniors - : - San Martin SJ
21:00 Deportivo Riestra - : - Instituto
23:00 Boca Unidos - : - Ferro Carril Oeste
2018-02-26
00:00 Quilmes - : - Brown de Adrogue
01:30 Gimnasia Jujuy - : - Agropecuario
2018-02-27
00:30 Santamarina - : - San Martin Tucuman

Argentyna: Primera B Metropolitana

2018-02-25
02:00 CA Mitre - : - All Boys

Boliwia: Apertura

2018-02-25
20:00 Aurora - : - Wilstermann
20:00 San Jose - : - Blooming
21:00 Tristan Suarez - : - Colegiales

Brazylia: Paulista A1

2018-02-25
15:00 Bragantino - : - Novorizontino
21:00 Sao Paulo - : - Ferroviaria
22:15 Club Destroyers - : - Bolivar
23:30 Mirassol - : - Ponte Preta

Brazylia: Carioca 1, Final Stages

2018-02-25
19:30 Boavista SC - : - Nova Iguacu
23:30 Santos - : - Santo Andre

Brazylia: Gaucho 1

2018-02-25
21:00 Portuguesa - : - Vasco
21:00 Avenida SC - : - Veranopolis
21:00 EC Sao Jose - : - Sao Paulo RS
21:00 Internacional - : - Sao Luiz

Brazylia: Mineiro 1

2018-02-25
20:00 Caldense - : - URT
21:00 Juventude - : - Cruzeiro RS

Brazylia: Baiano 1

2018-02-25
20:00 Bahia - : - Atlantico
20:00 Fluminense de Feira - : - Juazeirense
21:00 Tupi - : - Atletico-MG
21:00 Jequie - : - Vitoria

Brazylia: Pernambucano 1

2018-02-25
20:00 Salgueiro - : - Afogados
23:30 Jacuipense - : - Jacobina

Brazylia: Catarinense 1

2018-02-25
21:00 Santa Cruz - : - Pesqueira
21:00 Atletico Tubarao - : - Hercilio Luz
21:00 Avai Florianopolis - : - Internacional SC
21:00 Brusque - : - Joinville
21:00 Chapecoense - : - Concordia AC

Brazylia: Goiano 1

2018-02-25
19:30 Ipora - : - Aparecidense
20:00 Anapolina - : - Anapolis
20:00 Rio Verde GO - : - Gremio Anapolis
21:00 Criciuma - : - Figueirense

Brazylia: Cearense 1, First Round

2018-02-25
21:00 Atletico GO - : - Vila Nova
21:00 Ferroviario - : - Fortaleza
21:00 Horizonte - : - Maranguape FC

Brazylia: Paraibano

2018-02-25
20:00 Botafogo PB - : - Desportiva PB
20:00 Campinense - : - Serrano PB
21:00 Iguatu - : - Guarani EC
21:00 Nacional de Patos - : - CSP

Brazylia: Maranhense

2018-02-25
19:45 Sao Jose MA - : - Cordino
21:00 Sousa - : - Treze

Brazylia: Alagoano

2018-02-25
20:00 Maranhao - : - Sampaio Correa
20:00 CEO - : - CSA
20:00 CRB - : - CSE

Brazylia: Capiaxaba

2018-02-25
20:00 Murici - : - ASA

Brazylia: Paraense

2018-02-25
19:00 Serra - : - Rio Branco VN
19:00 Bragantino - : - Paragominas
19:00 Cameta - : - Castanhal
19:00 Independente PA - : - Parauapebas

Brazylia: Matogrossense

2018-02-25
21:00 Sao Raimundo - : - Paysandu
21:00 Cuiaba - : - Araguaia
22:00 Luverdense EC - : - Uniao Rondonopolis
22:00 Operario LTDa - : - Pocone

Brazylia: Paulista A2

2018-02-25
23:10 Dom Bosco - : - Sinop

Chile: Primera Division

2018-02-25
14:00 Juventus SC - : - Inter de Limeira
16:00 Antofagasta - : - Deportivo Iquiue
22:00 Deportes Temuco - : - Universidad de Chile

Kolumbia: Apertura

2018-02-25
20:00 Deportivo La Equidad - : - Envigado FC
22:00 Once Caldas - : - Atletico Huila
23:15 Santa Fe Bogota - : - CD Jaguares
2018-02-26
00:30 Audax Italiano - : - Everton CD
2018-02-27
00:00 Deportes Tolima - : - Atletico Bucaramanga

Ekwador: Serie A, Primera Etapa

2018-02-25
02:00 Junior - : - Boyaco Chico
18:00 Tecnico Universitario - : - Barcelona Guayaquil

Paragwaj: Apertura

2018-02-25
21:45 Deportivo Capiata - : - Deportivo Santani
23:00 Delfin - : - El Nacional

Peru: Verano

2018-02-25
19:30 UTC Cajamarca - : - Univ. San Martin
22:00 Sporting Cristal - : - Comerciantes Unidos
2018-02-26
00:00 Generali Diaz - : - Nacional Asuncion

Urugwaj: Apertura

2018-02-25
21:00 Atenas - : - Wanderers
21:00 Danubio - : - River Plate FC
21:00 Fenix - : - Atletico Progreso
21:00 Torque - : - Racing Club
2018-02-26
00:15 Universitario - : - Alianza Lima

Wenezuela: Apertura

2018-02-25
Odwoł. Caracas ? : ? Academia P-C
21:00 Trujillanos - : - Anzoategui
22:00 Estudiantes de Merida - : - Mineros
23:30 Nacional M. - : - Cerro M.

Australia: A-League

2018-02-26
00:00 Deportivo Lara - : - Deportivo La Guaira

Australia: NPL South Australia

2018-02-25
Koniec West Torrens Birkalla 0 : 5 MetroStars
47 Adelaide United U-21 2 : 0 Adelaide Comets
08:30 Sydney FC 0 : 0 Western Sydney

Australia: NPL Queensland

2018-02-25
07:30 South Adelaide 0 : 1 Croydon Kings

Australia: NPL Western Australia

2018-02-25
05:00 Sunshine Coast Fire 0 : 2 Brisbane Roar U-21
10:00 Bayswater City - : - Balcatta

Międzynarodowe: Club Friendlies

2018-02-25
12:00 Perth - : - Perth Glory U-21