Piłka nożna

Hiszpania: La Liga

2017-10-23
20:00 Real Sociedad - : - Espanyol
21:00 Deportivo - : - Girona

Portugalia: Primeira Liga

2017-10-23
20:00 Moreirense - : - Braga
22:00 Guimaraes - : - Portimonense

Rosja: Premier League

2017-10-23
18:30 Lokomotiv - : - FK Krasnodar

Albania: Kategoria Superiore

2017-10-23
17:00 Teuta - : - Skenderbeu

Armenia: First division

2017-10-23
Koniec Ararat-2 0 : 1 Avan Academy
Koniec Banants-2 3 : 1 Pyunik-2
Koniec Lori 0 : 1 Gandzasar-2
Koniec Shirak-2 0 : 2 Alashkert-2
Koniec Erebuni 1 : 4 Artsakh

Białoruś: Premier League

2017-10-23
17:00 Dnepr Mogilev - : - BATE
17:30 Torpedo-BelAZ - : - FC Minsk

Belgia: First Division B, Opening

2017-10-23
20:30 Union Saint-Gilloise - : - Tubize

Belgia: Pro League reserve

2017-10-23
19:30 Anderlecht U-21 - : - Standard U-21
19:30 Antwerp U-21 - : - Mechelen U-21
19:30 Charleroi U-21 - : - Lokeren U-21
19:30 Genk U-21 - : - Sint-Truiden U-21
19:30 Gent U-21 - : - Club Brugge U-21
19:30 Oostende U-21 - : - Waasland U-21
19:30 Zulte-Waregem U-21 - : - Eupen U-21
20:00 Kortrijk U-21 - : - Mouscron U-21

Bułgaria: A PFG

2017-10-23
17:00 Ludogorets - : - Etar-1924

Czechy: Juniorska Liga, CFL

2017-10-23
Koniec Boleslav U-21 0 : 1 Liberec U-21
Koniec Budejovice U-21 1 : 1 Plzen U-21
Koniec Sparta Prague U-21 1 : 2 Hradec Kralove U-21
67 Jablonec U-21 3 : 0 Slavia Praha U-21

Czechy: Juniorska Liga, MSFL

2017-10-23
Koniec Brno U-21 4 : 2 Slovacko U-21
Koniec Jihlava U-21 4 : 1 Ostrava U-21

Dania: Superliga

2017-10-23
19:00 Randers FC - : - AaB Aalborg

Anglia: Premier League 2, Divison 1

2017-10-23
Koniec Tottenham U-23 3 : 2 Arsenal U-23
20:00 Leicester City U-23 - : - Swansea U-23
20:00 Manchester Utd U-23 - : - Liverpool U-23

Anglia: Premier League 2, Divison 2

2017-10-23
20:00 Reading U-23 - : - Aston Villa U-23
20:00 Wolves U-23 - : - Fulham U-23

Anglia: U-23 Premier League cup

2017-10-23
20:00 Hull City U-23 - : - Exeter U-23

Anglia: Professional Depelopment League

2017-10-23
14:00 Crewe U-23 - : - Nott. Forest U-23
59 Crystal Palace U-23 3 : 2 Coventry U-23
13 Huddersfield U-23 0 : 0 Leeds U-23
20:00 Bolton U-23 - : - Sheffield Wed U-23
20:00 Burnley U-23 - : - Sheffield Utd U-23
20:00 Cardiff City U-23 - : - Watford U-23
20:00 Colchester U-23 - : - Charlton U-23

Francja: Ligue 2

2017-10-23
20:45 Ajaccio - : - Gazelec Ajaccio

Gruzja: Erovnuli Liga

2017-10-23
Odwoł. Kolkheti-1913 ? : ? Shukura
Koniec Saburtalo 3 : 1 Dila Gori
16:00 Torpedo K. - : - Lokomotiv Tbilisi
18:00 Dinamo Tb. - : - Samtredia

Niemcy: 2. Bundesliga

2017-10-23
20:30 Sandhausen - : - St. Pauli

Niemcy: Regionalliga West

2017-10-23
20:15 Oberhausen - : - Bonner SC

Niemcy: Oberliga, Baden-Wurttemberg

2017-10-23
19:00 Nottingen - : - Karlsruher-2

Grecja: Super League

2017-10-23
18:30 AEK - : - Atromitos

Irlandia: Premier Division

2017-10-23
21:00 Finn Harps - : - Drogheda

Izrael: Ligat Al

2017-10-23
20:00 Hapoel Beer Sheva - : - Maccabi Tel Aviv

Izrael: Liga Leumit

2017-10-23
18:00 Hapoel Katamon - : - Ironi Nesher
18:00 Hapoel Nazareth Illit - : - Beitar Tel Aviv
18:00 Hapoel Ramat HaSharon - : - Maccabi Herzeliya

Włochy: Serie B

2017-10-23
20:30 Brescia - : - Bari

Włochy: Serie C, Group B

2017-10-23
20:30 Vicenza - : - Triestina

Włochy: Serie C, Group A

2017-10-23
20:45 Pontedera - : - Pistoiese

Włochy: Serie C, Group C

2017-10-23
20:45 Trapani - : - Catanzaro

NORTHERN IRELAND: Premiership

2017-10-23
20:45 Linfield FC - : - Crusaders FC

Norwegia: Eliteserien

2017-10-23
19:00 Odd - : - Lillestrom

Polska: Ekstraklasa

2017-10-23
18:00 Wisla Plock - : - Slask

Rumunia: Liga 1

2017-10-23
19:45 FC Botosani - : - Dinamo B

Rosja: Premier-Liga Reserves

2017-10-23
Koniec Lokomotiv-D 0 : 1 FK Krasnodar-D

Hiszpania: Segunda Division

2017-10-23
20:30 Cultural Leonesa - : - Albacete

Szwecja: Superettan

2017-10-23
19:00 Varnamo - : - Syrianska

Szwecja: Allsvenskan

2017-10-23
19:00 Hammarby - : - Sirius
19:00 Jonkoping S. - : - Kalmar
19:00 Malmo FF - : - AIK

Szwecja: Division 1, Sodra

2017-10-23
19:00 Ljungskile - : - Qviding FIF

Szwecja: Division 1, Norra

2017-10-23
19:00 Brage - : - Sandviken

Szwajcaria: Challenge League

2017-10-23
20:00 Aarau - : - Winterthur

Turcja: Super Lig

2017-10-23
19:00 Besiktas - : - Istanbul Basaksehir

Turcja: Super Lig U-21

2017-10-23
55 Besiktas U-21 3 : 0 Istanbul Basaksehir U-21

UEFA UNDER-17 CHAMPIONSHIP: Qualifying Group Stage

2017-10-23
63 Austria U-17 2 : 1 Luxembourg U-17
63 San Marino U-17 0 : 3 Cyprus U-17
61 Sweden U-17 0 : 1 Poland U-17
18:00 Lithuania U-17 - : - Romania U-17

UEFA UNDER-17 CHAMPIONSHIP: Qualifying round - Women

2017-10-23
Koniec Italy U-17 W 2 : 1 Malta U-17 W
14 Slovenia U-17 W 0 : 0 Finland U-17 W

UEFA UNDER-19 CHAMPIONSHIP: Qualifying Round - Women

2017-10-23
16:00 Cyprus U-19 W - : - Northern Ireland U-19 W
16:00 Portugal U-19 W - : - Norway U-19 W
17:00 Austria U-19 W - : - Belgium U-19 W
17:00 FYR Macedonia U-19 W - : - Croatia U-19 W
2017-10-24
08:00 Kazakhstan U-19 W - : - Wales U-19 W
08:00 Slovenia U-19 W - : - England U-19 W

WORLD CUP: Europe, Group Stage - Women

2017-10-23
16:00 Israel W - : - Spain W

Bahrain: National cup

2017-10-23
17:00 Al-Riffa - : - Isa Town
17:00 Busaiteen - : - Malkiya

Indonezja: Liga 1

2017-10-23
86 Mitra Kukar 0 : 4 Borneo

Jordania: National cup

2017-10-23
16:00 Al Ahly - : - Al-Buqaa
18:30 Al-Weehdat - : - Al-Hussein

Singapur: S.League

2017-10-23
90 Home United 0 : 2 Tampines

Maroko: Botola Pro

2017-10-23
20:00 RCA Casablanca - : - HUSA Agadir

Argentyna: National cup

2017-10-24
23:00 Godoy Cruz - : - Rosario Central
02:10 Olimpo - : - Deportivo Moron

Argentyna: Primera B Metropolitana

2017-10-23
20:30 Comunicaciones - : - San Miguel

Boliwia: Clausura

2017-10-24
02:30 Blooming - : - Nacional Potosi

Brazylia: Serie A

2017-10-24
00:00 Botafogo - : - Corinthians

Międzynarodowe: Friendlies - Woman

2017-10-23
16:00 Belarus W - : - Ukraine W
18:00 Poland W - : - Greece W
21:00 France W - : - Ghana W

Międzynarodowe: FRIENDLIES U-19

2017-10-23
Koniec Uzbekistan U-19 1 : 0 United Arab Emirates U-19