Piłka nożna

Liga Mistrzów UEFA: Third qualifying round

2017-07-25
19:00 Qarabag - : - Sherif
19:00 Slavia Praha - : - BATE
19:30 AEK - : - CSKA
19:30 Steaua - : - Plzen
20:00 Vardar - : - FC Kobenhavn
20:45 Partizan - : - Olympiakos
20:45 Russia W - : - Germany W

EUROPEAN CHAMPIONSHIP: Group B - Women

2017-07-25
19:00 1860 Rosenheim - : - Schalding-Heining
20:45 Sweden W - : - Italy W

Niemcy: Regionalliga Bayern

2017-07-25
18:30 Amberg - : - Bayern Hof
19:00 Augsburg-2 - : - Unterfohring
19:00 Burghausen - : - Illertissen
19:00 Memmingen - : - Seligenporten
19:00 Nurnberg-2 - : - Eichstatt
19:00 Pipinsried - : - Schweinfurt

Niemcy: Oberliga, Bayern Nord

2017-07-25
21:15 Vikingur O. - : - Valur

Islandia: Premier League

2017-07-25
16:00 Brommapojkarna U-21 - : - Hammarby U-21

Szwecja: Allsvenskan U-21

2017-07-25
10:45 MISC - : - Kuantan FA
17:00 Hacken U-21 - : - Elfsborg U-21

Kazachstan: Premier League

2017-07-25
10:45 UiTM - : - ATM

Malezja: Premier League

2017-07-25
13:30 Home United - : - Warriors
14:15 Sabah - : - Johor-2
15:00 PDRM - : - Kuala Lumpur
15:00 PKNP - : - Perlis
15:00 Terengganu - : - Negeri Sembilan
15:00 Bunyodkor - : - Neftchi Fargona

Singapur: S.League

2017-07-25
16:30 Cotonsport - : - Lion Blesse

Uzbekistan: PFL

2017-07-25
02:30 Internacional - : - Oeste
02:45 Santa Fe Bogota - : - Fuerza Amarilla
11:00 Alaves - : - Mirandes
11:00 Auxerre - : - Paris FC
11:00 Queensland Lions - : - Brisbane Roar FC
11:15 Melbourne Knights U-20 - : - Oakleigh Cannons U-20
11:30 Bentleigh Greens - : - Melbourne City
11:30 Port Melbourne - : - Melbourne Victory
22:30 UTC Cajamarca - : - Union Comercio
2017-07-26
00:15 ABC Natal - : - Brasil de Pelotas
00:15 Chapecoense - : - Defensa y Justicia

Uzbekistan: National cup

2017-07-25
13:00 Perth - : - Perth Glory

Kamerun: Elite One

2017-07-25
13:35 Chelsea - : - Bayern

Brazylia: Serie B

2017-07-25
15:00 Braunschweig-2 - : - ZFC Meuselwitz
2017-07-26
17:00 Benevento - : - Al Hilal Riyadh

CONMEBOL: Copa Sudamericana

2017-07-25
17:00 Jagodina - : - FK Metalac
2017-07-26
17:30 Pescara - : - Teramo

Peru: Primera Division, Apertura

2017-07-25
17:30 RB Leipzig - : - Konyaspor

Australia: NPL Youth League, Victoria

2017-07-25
17:30 Sokol Usti - : - Novy Jicin

Międzynarodowe: Club Friendlies

2017-07-25
15:00 Tajikistan U-20 - : - Armenia U-20
18:00 Altinordu - : - Denizlispor
18:00 Asteras Tripolis - : - Alanyaspor
18:00 B 93 Copenhagen - : - AB Copenhagen
18:00 Brescia - : - GIANA Erminio
18:00 Kustosija - : - Inter-Zapresic
18:00 Sudtirol - : - Bursaspor
18:00 Zalaegerszeg - : - Varteks
18:30 Sparta Rotterdam - : - Hamburger
19:00 Arminia Bielefeld - : - Aston Villa
19:00 Heracles Almelo - : - Granada CF
19:00 Mattersburg - : - Krems